Choď na obsah Choď na menu
 


SPOLUPRACA :Veštenie SOFA 0900511020

 1.4.2020

Doporučujeme  veštenie priamo na čísle 0900511020

Kolektív  SOFA našej nadácie združenia, ktorý aktívne prispieva a pomáha.Viď jej ponuku

1.4.2020

 

Milí priatelia,

naše občianske združenie  poslednou dobou bolo určitými osobami obvinené z nepravdy, ktoré boli výplodom chorej mysle.

Na vysvetlenie naše OZ Cesta osobného poznania už pracuje od roku 2003 a následne sme prijali do svojich rádov nových spolupracovník z rôznymi  zameraním na liečenie ,učenie ii cvičenie. Doplnili sme do názvu  i praxe OZ  ii do reality pomoc   materiálne tým ktorý na to sú odkázaný..

Na požiadanie našich klientov ale aj tých ,ktorí  nemohli osobne prísť  a  aby sme rozšírili služby o poradenskú službu ale aj povzbudenie tela, duše a mysle.formou veštenia . Boli sme pri zrode a založení samostatnej živnosti v ktorej pracuje skupina odborníkov.  Túto živnosť zastupuje za celý kolektív SOFA  jedna zo zakladateliek aby ostatní mohli pracovať a neboli konfrontovaní a chránení pred invektívami  nie vždy lojálnej verejnosti. Prečo meno SOFA - sedačka vo vašom domove...Z pohodlia domova ste mohli službu kolektívu využívať.

V priebehu   11 rokov XYZ  klientov volalo na linku SOFA a kolektív im vychádzal v ústrety. Mnohí klienti na doporučenie z linky SOFA boli doporučení k nám do OZ Cesta osobného poznania na osobné terapie,liečbu,kurzy, semináre  a sociálnu pomoc... rodinám v núdzi , zvieratkám opusteným ale i v plnom rozsahu podľa stanov OZ. Cesta osobného poznania a pomoci..

Som jedna s konateliek v  OZ Cesta osobného poznania a pomoci .Verím , že klamstva  ktoré sa objavujú voči kolektívu SOFA  i na osobných stránkach sociálnych sieťach Facebook a podobných . sa nebudú opakovať.

Ďakujem za pochopenie

V prípade konfrontácii som pripravená sa s nespokojnými. stretnúť.

Kontakt : Achbergerová Márika 0903721350

imail: achbergerova.maria@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

0900511020-/ PREMIOVE ČISLO /  NIE AUDIOTEXTOVE!!!!!!!

                     

 

Volám sa SOFA .Tak ako vy i ja sa denne stretávam z rôznymi problémami niektoré sa dajú riešiť hneď niektoré potrebujú čas .Touto formou by som vám rada pomohla vyriešiť aspoň nejaký ten problém, rada sa s vami porozprávam a preberiem vaše naj tajnejšie tajomstvá, vaše problémy ,očakávania skrátka všetko čo sa bežného života týka .Túto formu komunikácie som zvolila preto lebo môj čas je tak isto drahý ako váš. Domov  mi chodilo veľa klientov a aby som každému vyhovela nemala som čas na seba a ani na rodinu .Klienti boli menej otvorený lebo priamy kontakt nie každému vyhovuje ,tak mi potom volali deň ,noc a riešili problém tak ako momentálne cítili .Po dlhom uvažovaní som prišla na to že tato forma telefonovania nieje až tak na zahodenie ,lebo vám zavolá človek naozaj ktorý to myslí vážne , ktorý sa naozaj chce niečo dozvedieť a vie to najdôležitejšie že nemusí mať tajnosti JA NEVIDÍM JEHO ON NEVIDÍ MŇA. Nie som podvodníčka a vždy zo 100% platnosťou hovoríte len so mnou .Ak si spočítate koľko necháte peňazí u bežnej veštkyne a je vám to ešte aj trápne sa pýtať koľko som dlžný/á/ tak takto ten problém mat nebudete lebo samy si regulujete koľko so mnou strávite času .Som médium ktoré vám problém pomôže aj riešiť ,alebo sa o to aspoň spolu pokúsime .Ten kto u mňa už bol ,alebo telefonoval už pozná moje kvality a tí ktorý sa chystáte rada vám ich predvediem .Už teraz sa teším na našu spoluprácu.                                                                                                                                                      ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SOFA ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

za 10 minút sa dozvieš všetko čo potrebuješ z pohodlia tvojho domova

                                 0900511020

1,19€m (čas nenaťahujem)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 Mail list


Archív

Kalendár
<< jún / 2023 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 215710
Mesiac: 1426
Deň: 33