Choď na obsah Choď na menu
 


Detox dostičky na veštenie

1.4.2020

 Detox dostičky  na detox a veštenie  Spolupráca s autorom Detoxub s vešticou p. SOFA

kontakt: 0900511020

 Aj ako  darček , môžete urobiť radosť. Dostičky sú osobným orákulom.

 

 D ETOX kartičky  20 Eur

 

Milí priatelia,

naše občianske združenie  poslednou dobou bolo určitými osobami obvinené z nepravdy, ktoré boli výplodom chorej mysle.

Na vysvetlenie naše OZ Cesta osobného poznania už pracuje od roku 2003 a následne sme prijali do svojich rádov nových spolupracovník z rôznymi  zameraním na liečenie ,učenie ii cvičenie. Doplnili sme do názvu  i praxe OZ  ii do reality pomoc   materiálne tým ktorý na to sú odkázaný..

Na požiadanie našich klientov ale aj tých ,ktorí  nemohli osobne prísť  a  aby sme rozšírili služby o poradenskú službu ale aj povzbudenie tela, duše a mysle.formou veštenia . Boli sme pri zrode a založení samostatnej živnosti v ktorej pracuje skupina odborníkov.  Túto živnosť zastupuje za celý kolektív SOFA  jedna zo zakladateliek aby ostatní mohli pracovať a neboli konfrontovaní a chránení pred invektívami  nie vždy lojálnej verejnosti. Prečo meno SOFA - sedačka vo vašom domove...Z pohodlia domova ste mohli službu kolektívu využívať.

V priebehu   11 rokov XYZ  klientov volalo na linku SOFA a kolektív im vychádzal v ústrety. Mnohí klienti na doporučenie z linky SOFA boli doporučení k nám do OZ Cesta osobného poznania na osobné terapie,liečbu,kurzy, semináre  a sociálnu pomoc... rodinám v núdzi , zvieratkám opusteným ale i v plnom rozsahu podľa stanov OZ. Cesta osobného poznania a pomoci..

Som jedna s konateliek v  OZ Cesta osobného poznania a pomoci .Verím , že klamstva  ktoré sa objavujú voči kolektívu SOFA  i na osobných stránkach sociálnych sieťach Facebook a podobných . sa nebudú opakovať.

Ďakujem za pochopenie

V prípade konfrontácii som pripravená sa s nespokojnými. stretnúť.

Kontakt : Achbergerová Márika 0903721350

imail: achbergerova.maria@gmail.com

 
Ponúkame Vám na predaj  kartičky na veštenie. Je to v krabičke a vnútri sú z dreva plátky, na ktorých sú vyryté slová. Postupuje sa ako pri veštení s kartami. Môžete si buď položiť otázku na určitý problém a vytiahnuť si kartičky, alebo vyložiť si kartičky a zistiť čo ktoré slová znamenajú, alebo čo vo vás predstava tých slov vyvoláva. Sú rôzne postupy.

Je to vhodný darček pod stromček. Dá sa to vyrobiť presne na váš dátum narodenia, krabičku si môžete vyzdobiť podľa vlastnej fantázie a vlastnými technikama a taktiež tie drevené plátky si môžete vyfarbiť a tak si ich nabijete vlastnou energiou.

"Od pradávna sa denne ocitáme v situáciách, kedy nám nie je všetko jedno, nevieme si rady, treba nás postrčiť.....  Preto tu máme naozaj od dôb Egypťanov a starých Grékov rôzne amulety, magické predmety, karty, kamene, prívesky a rôzne talizmany. Práve preto som pre vás pripravila veštenie, ktoré spĺňa charakter kariet, ale zároveň je výnimočné v tom, že vás posilní, povie ako ďalej, naštartuje intuíciu, kreativitu, mysel. Samy spravíte zo seba médium a svoje vízie, predstavy vložíte do viet. Veštba je plnohodnotná a opakujem má význam kariet. Vy samy pochopíte, že jej môžete veriť, dôverovať, lebo detoxikačné pláty vás samy budú viesť. 30 detoxikačných plátov, ktoré každé z nich má svoje meno /slovo, význam/, s ktorým sa stretávate od útleho detstva a v každom z vás od začiatku bude vyvolávať niečo iné /hovoríme o vnútornom pocite/. Detoxikačné pláty sú ručná práca, je do nich vložené kúsok mňa a mojej energie, nie sú komerčnou záležitosťou, slúžia pre ľudí, ktrorí to naozaj potrebujú alebo chcú pomôcť iným. Vaše pláty budú vaše až vtedy, keď sa s nimi zoznámite, na každom pláte je slovo vygravírované v najväčšej snahe ako som to vedela, vy si každý plát vyfarbite. Tým spustíte svoju energiu a energiu plátov a od tej doby patria len vám. Nikdy nedovoľte, aby nimi niekto iný veštil. Vy môžete veštiť hocikomu. Prezradia vám tajomstvo budúcnosti, ale aj veľa o ľuďoch."

Cena: 20,- €


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 Mail list


Archív

Kalendár
<< máj / 2023 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 215709
Mesiac: 1427
Deň: 34