Choď na obsah Choď na menu
 


O nás .Ako sme začali a pokračujeme

Každý z nás prechádza svoj život a do života mu prichádzajú prekážky. Je na nás ako ich prijmeme. Aj ja som mala pocit krivdy , keď som ako dieťa ochorela a po troch týždňoch sa prebrala s kómy. Učila som sa chodiť, rozprávať a obnovovať pamäť. Krivdu som cítila aj ako dospelá keď som ochorela.Celý život som pracovala  v technickom zameraním a s logikou.Mám dcéru a syna.Troch úžasných  vnukov.Do  života mi prišla pani Veronika v čase keď už som nevládala dýchať mala som srdcovú príhodu a ona mi pomohla pomocou REIKI. Moja zvedavosť a skúmanie mi pomohlo pochopiť prečo prichádza choroba a čo mne a nám má povedať,Absolvovala som prednášky, školy aktivizácie  a a snažila pochopiť energiu okolo nás, pochopiť cestu životom a krivdy brať ako životné skúšky.Zo zdravotných dôvodov som od roku  2003 na dôchodku a to čo mňa vyliečilo som aplikovala  ďalej. Za roky mojej práce a činnosti  som si rozširovala vedomosti, naučila a pochopila rôzne liečebné techniky  a získala dôveru klientov s ktorých sa stali moji žiaci a výborný liečitelia.

Založila som školu Duchovných technik a učíme sa isť po ceste osobného poznania a pochopiť a precítiť ´život.

V roku 2011 sme založili OZ Cesta osobného poznania a pomoci.viď osnovy Občianskeho združenia Cesta osobného poznania a pomoci.

Zapojte sa a Vy a spoznajte svoju cestu, pochopte svoj život a doprajte si zdravie , šťastie, lásku a priťahujte blahobyt. Vy si ho zaslúžite.

Z láskou a úctou Marika 

Kontakt 00421903721350

 

 

Od roku 1999

 

Vďaka učiteľom za vedomosti ,ktoré umožnia ich vedomosti dať do praxe:

Dr. Hodek Ladislav hlavný predstaviteľ a lektor Asociácie Reiki

a Veľmajster Reiki, Karuna Ki, magnetické

liečenie filipínskou metódou

www.reiki.sk

 

Ing. Kutička Pavel učiteľ Spirituál Response Therapy �SRT

www.volný.cz/kuticka

 

Ján Bilý rodinne konštalácie

www.konstelace.cz

 

Mgr. Frešová Zora Šamanizmus

www.zora.fresova@softrone.net .

 

John Hawken Šamanizmus

www.skydancing@seznam.cz   

 

a ďalší učitelia , semináre , škola, knihy atd.

UK v BA Joga 

 

Čnská medicína BRNO

Techniky Činskej mediciny 

Norbert Synčák Nitra

 

 Kolektív OZ  ponúka i  ďalšie možnosti liečby, pochopenia i riešenia.

V roku 2008 sme otvorili prvý ročník školy "Cesta osobného poznania "

V roku 2011 vzniklo oficiálne Občianske združenie "Cesta osobného poznania a pomoci"

 

Ak sa chcete s nami  skontaktovať k spolupráci alebo na liečbu uvádzame kontakt:

Achbergerová Marika

mobil:  00421/0/903721350 v Bratislave 

email: achbergerova.maria@gmail.com  ,

          m.erdegova48@gmal.com

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Lístie - Lístie

http://www.listie.estranky.sk

 



Mail list


Archív

Kalendár
<< jún / 2023 >>

Štatistiky

Online: 2
Celkom: 215711
Mesiac: 1424
Deň: 34