Choď na obsah Choď na menu
 


O nás :

Príspevky

O nás .Ako sme začali a pokračujeme

Každý z nás prechádza svoj život a do života mu prichádzajú prekážky. Je na nás ako ich prijmeme. Aj ja som mala pocit krivdy , keď som ako dieťa ochorela a po troch týždňoch sa prebrala s kómy. Učila som sa chodiť, rozprávať a obnovovať pamäť. Krivdu som cítila aj ako dospelá keď som ochorela.Celý život som pracovala  v technickom zameraním a s logikou.Mám dcéru a syna.Troch úžasných  vnukov.Do  života mi prišla pani Veronika v čase keď už som nevládala dýchať mala som srdcovú príhodu a ona mi pomohla pomocou REIKI. Moja zvedavosť a skúmanie mi pomohlo pochopiť prečo prichádza choroba a čo mne a nám má povedať,Absolvovala som prednášky, školy aktivizácie  a a snažila pochopiť energiu okolo nás, pochopiť cestu životom a krivdy brať ako životné skúšky.Zo zdravotných dôvodov som od roku  2003 na dôchodku a to čo mňa vyliečilo som aplikovala  ďalej. Za roky mojej práce a činnosti  som si rozširovala vedomosti, naučila a pochopila rôzne liečebné techniky  a získala dôveru klientov s ktorých sa stali moji žiaci a výborný liečitelia.

Založila som školu Duchovných technik a učíme sa isť po ceste osobného poznania a pochopiť a precítiť ´život.

V roku 2011 sme založili OZ Cesta osobného poznania a pomoci.viď osnovy Občianskeho združenia Cesta osobného poznania a pomoci.

Zapojte sa a Vy a spoznajte svoju cestu, pochopte svoj život a doprajte si zdravie , šťastie, lásku a priťahujte blahobyt. Vy si ho zaslúžite.

Z láskou a úctou Marika 

Kontakt 00421903721350

 

 

 
25. 5. 2008 | Rubrika: O nás : | Komentáre: 1
 Mail list


Archív

Kalendár
<< jún / 2023 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 215709
Mesiac: 1428
Deň: 34