Choď na obsah Choď na menu
 


Lopuchy a liečba

 Liečba lupuchmi

tono-t.jpg (22319 bytes)

NAJSILNEJŠÍ LIEČITEĽ V EURÓPE

Liečim magnetizmom - migrénu, psychiku, chrbticu, bolesti kolien, kĺbov, krížov, lakťov, ženské problémy, výtoky, žlčník, cukrovku, pečeň, cholesterol, obličky, tuky, močovinu.
 

Vážený pán Hornáček!

Stretla som sa na konferencii s jedným Vašim bývalým pacientom a boli ste mi takto doporučený. Keby som žila na Slovensku, prišla by som k Vám osobne. Žial pracujem v diplomatických službách v New Yorku.

S pozdravom Dagmar Paulis JUDr.
 

LIEČENIE VÝTOKOV - nebude rakovina krčka maternice.

ZÁPAL VYLIEČI LOPÚCH - Zo zápalov vaječníkov sú výtoky a z výtokov je rakovina krčka maternice.
Do 7 dcl pohára dajte vysušených 20g trezalky, 20g myšieho chvosta, zalejte to olivovým olejom 100% extra virgin a nechajte to 7 dní luhovať. Potom to precedte. 3 krát denne robte 3 výtery /9 výterov denne/ 1 mesiac a výtok prestane. Ak má žena pohlavný styk, liečbu absolvuje i partner. Pravidelná menštruácia bude už iba 4 dni. Nebudú pliesne. Liek sa používa i ako lubrikačný gel pri súloži. LIEČENIE CUKROVKY - Nebude cukrovka.

CUKROVKU VYLIEČI LOPÚCH
Ak máte cukor 7,5 treba dávať 2 mesiace lopúch podľa návodu a za 2 mesiace Vám klesne na hodnotu 5,0. Platí to pre cukrovku v počiatočnom štádiu, ak už beriete inzulín liečba nie je účinná.
Použitie lopúchu na diagnostiku a liečenie !!!!!:
Prírodu neoklameš:

     Keď si dáte lopúchy podľa návodu,ste zdravý. Už nikomu v živote neodoberú obličky, aby chodil na dialýzu. Každý mesiac Vám tlak stúpne o 10 napr: 140/100 a ďalší mesiac je 150/110, to je zrazená krv a lopúch Vás vylieči do týždňa. Tak isto vylieči ženské problémy, cystu, zápal. Po operáciách vaječníkov, mávajú ženy bolesti v podbrušku. Vyliečim do 20 minút. Nemáte sexualitu a dostanete osteoporózu, čiže rednutie kostí. O následkoch operácie sa mlčí. Lopúch vylieči žily a cievy.

     Operácia chrbtice 2 až 5 krát. Operácia nepomohla, bolesti ostali, potiaže s chrbticou tak isto. Moja diagnóza je zápal sedacieho nervu, zacviknutý nerv, alebo porážka, hlavná vec, že sa operuje aby bola robota. Túto chrbticu vyliečim na 2krát, to je spolu l-2 hodiny. Lopúchový list umyjem, šúcham o vaničku v dvoch vodách, nechám otiecť a obviažem elastickým obvazom.

     Som prvý na svete,čo som vyliečil pečeň a žlčník. Viac sa neoperuje. Som jediný človek na planéte zem,mojím magnetizmom som vyliečil migrénu a ženské problémy. Liečim na počkanie chrbtice a pohybové ústrojenstvo.

     Úžasný vynález v oblasti zdravotníctva objavil liečiteľ pán Anton Hornáček, Stará Turá, Slovensko. Použitie Lopúchu väčšieho / Arctium lappa A. majus / a Lopúchu plstnatého / Arctium tomentosum /. Rastie od mája do októbra.

Pomocou listu lopúchu možno predčasne diagnostikovať choroby a hlavne jeho použitím možno tieto choroby následne v krátkom čase vyliečiť bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a bez akýchkoľvek farmakologických liečiv, prípadne bez nutnosti podrobenia sa operáciám.

 

Lopúch plstnatý
Arctium tomentosum

Lopúch väčší
Arctium lappa A. majus
Pre zväčšenie kliknite na obrázok

    

 

Príčiny chorôb:
     Väčšina chorôb vzniká z nadmerného potenia. Z potenia vznikajú zápaly a bolesti kĺbov, krížov, lakťov, chrbtice, pohybového ústrojenstva, ženské choroby, u mužov prostata a choroby vnútorností. Zo zápalov vznikajú nádory, rakovina, mozgové a srdcové príhody.
Postihnutie ľudí je podľa spôsobu obliekania. Ak nenosia tričko alebo tielko, nemá čo piť pot a tým zabrániť vzniku zápalu.

 

Diagnostika:
     Ako diagnostiku je vhodné aspoň raz ročne zabaliť celé telo do listov lopúchu, ktoré obviažeme pevne elastickým obväzom a necháme pôsobiť 4 hodiny, najlepšie na noc. Listy lopúchu sa prikladajú ich vrchnou stranou k pokožke tela. Po uplynutí času pôsobenia dávame listy postupne dolu a prezrieme ich, či sa náhodou na niektorom z nich nezmenila farba listu, čo bude signalizovať existenciu zápalu. Ak sa farba listu nezmení je evidentné, že zápal na tom mieste v tele nie je. Ak sa farba listu zmení na hnedú alebo čiernu, signalizuje to prítomnosť stredného zápalu. Ak sa farba listu zmení na škoricovú a list lopúchu zostane suchý a drobí sa, ide o silný zápal. Zmena farby na liste lopúchu môže mať podobu škvrny o veľkosti 1 cm, môže ich byť väčší počet, alebo škvrna môže byť aj cez celý list lopúchu.

 

Liečba:
     Na miestach, kde nám zmena farby listu lopúchu signalizovala zápal, pristúpime k liečeniu zápalu prikladaním listov Lopúchu väčšieho / Arctium lappa A. majus / alebo Lopúchu plstnatého / Arctium tomentosum / a ich pevnému stiahnutiu elastickým obväzom. Listy lopúchu prikladáme na postihnuté miesto najlepšie na 24 hodín alebo v čase, keď je možné prikladať listy lopúchu bez obmedzenia napríklad v noci. Túto procedúru opakujeme až do vtedy, kým farba listu lopúchu zostane nezmenená a zápal je použitím listu lopúchu vyliečený. Doba liečenia stredného zápalu prikladaním listu lopúchu je 1 – 2 týždne, pri silnom zápale 3 – 4 týždne. Pri liečení zápalu je potrebné čo najviac vyhýbať sa vode, nakoľko voda teplá, vlažná i studená zápal rozširujú. Odporúča sa osprchovať maximálne 2 krát do týždňa 3 – 4 minúty.
     Diagnostiku robíme tak, že priložíme list lopúchu v jednosti. Na liečenie zápalu môžeme priložiť list dvojmo / 2 listy na seba /. List lopúchu odstráni za 24 hodín 20 – 50 % zápalovej bolesti, za týždeň odstráni zápalovú bolesť úplne. Vyliečením zápalov si automaticky predĺžime dobu života. Liečiteľ Anton Hornáček hovorí: „Predpokladám, že listom lopúchu sa dá vyliečiť aj človek z kómy.“
Mechanické problémy a bolesti odstráni liečiteľ pri osobnej návšteve osobným magnetizmom. Pooperačné stavy chrbtice s bolesťami po prvej návšteve sú bez bolesti. Liečba pána Antona Hornáčka zaberá na celý pohybový aparát / lakte, kolená, kĺby, chrbtice, slabosť v rukách a v nohách /. Do ½ hodiny odstráni bolesti prsníkov, vaječníkov, maternice, bodu sexuality / 3 cm pod pupkom /.

 

     Listom lopúchu môžeme liečiť zápal močového mechúra, ženské choroby, maternicu, prsníky, podbruško a pečeň. Podľa uvedeného postupu sa lopúch prikladá a stiahne elastickým obväzom. List lopúchu sa prikladá až do času, kým jeho farba nezostane zelená a zápal je vyliečený. Na pošvu prikladáme list lopúchu cez nohavičky.

     Listom lopúchu môžeme liečiť mozgové príhody a psychiku. Ako prevenciu voči týmto chorobám je vhodné, aby si každý na jar urobil kúru pomocou lopúchu, ktorou sa zlepší prekrvenie mozgu a vyrovná sa i krvný tlak. Na noc si priložíme na čelo a na hlavu list lopúchu a stiahneme ho elastickým obväzom od čela dozadu okolo celej hlavy a ukončíme pod bradou tak, že voľná zostane len tvár. Túto kúru opakujeme 7 – 10 dní. Liečivá sila lopúchu účinkuje cez vlasy aj cez kosť hlavy.

     Listom lopúchu môžeme liečiť srdcové príhody. List lopúchu priložíme na srdce spredu aj na chrbát vo výške srdca a pevne stiahneme elastickým obväzom na 4 hodiny, alebo na noc.
Po mozgovej alebo srdcovej príhode okamžite priložíme list lopúchu, aby sme zabránili smrti. Lopúch pracuje ako pumpa, vytiahne zrazenú krv. V núdzi je náhrada list kostihoja, v zime list kapusty alebo list kelu.

     Vyliečenie retardovaných detí. Deti, čo sa narodia retardované, majú mozog podliaty krvou. Pri narodení sa podľa dĺžky času bez dýchania v minútach ( 1 – 10 ), nastane stupeň retardácie až smrť. Po 2 týždňoch neprestajného prikladania lopúchu na hlavu krv z podliateho mozgu zmizne a deti sa uzdravujú. Lopúch sa prikladá aj dospelým pri retardácii. Ich stav sa zlepší.

 

Recepty:
Liečenie Bercových vredov a čiernej nohy :
     Lopúch umyjeme pod studenou vodou ako tanier 4 – 5 krát. Osušíme v chládku, priložíme na nohu 4 – 5 krát za celý deň, vždy nový list lopúchu na dobu 1 mesiac. /Pokiaľ nezostane zelený, aký sme priložili./ Potom začne liečba Kostihojom lekárskym / Symphytum officinale L /. Na strúhadle postrúhame koreň kostihoja a vzniknutú kašičku priložíme na ranu aj okolo rany. Zakryjeme mikroténovým sáčkom a stiahneme elastickým obväzom. Kostihojovú kašičku meníme 2 krát za deň po dobu 3 mesiacov. Pokožka na nohe nám obledne.   
Kostihoj Lekársky
Symphytum officinale L

Odstránenie potenia:

     Uvaríme dubovú kôru z dubu letného / Quercus robur L./ alebo z dubu zimného / Quercus pertacea (Mattuschka) Liebl /.

Dub letný
Quercus robur L.
Polovicu nádoby zaplníme dubovou kôrou a zalejeme vodou. Varíme 30 minút od zovretia a kúpeme sa v nej /nezriedenej/ 1 hodinu po dobu 2 – 3 týždňov. Keď sa nám potia len ruky alebo nohy, tak kúpeme len ich. Po tejto kúre sa nebudeme potiť 6 mesiacov. Keď sa začne potenie znova, procedúru zopakujeme. Jeden uvarený roztok dubovej kôry môžeme používať 5 – 6 dní. Dubovú kôru môžeme získať na píle. Najprv liečime zápal listom lopúchu a až potom, keď sme zápal vyliečili, liečime potenie dubovou kôrou. Celkovo kúpelná liečba je vhodná len pre ľudí, čo nemajú zápal.
Dub zimný
Quercus pertacea

Čaj z Vrbovky malokvetej / Epilobium parviflorum SCHREB /:
     Vodu varíme 5 minút. Varenie vypneme a počkáme 30 sekúnd, aby voda ochladla na 70 stupňov Celzia. Potom dáme Vrbovku na 20 minút vylúhovať. 1 vetvička Vrbovky na 1 liter vody. Denne vypijeme 2 litre čaju po dobu 1 mesiaca. Prečistí močové cesty, ľadviny, zvýši tlak moču, zvýši sexualitu a zabráni pomočovaniu vo vyššom veku. Po mesiaci si dáme prestávku v pití čaju z Vrbovky jeden týždeň a pijeme znova 1 mesiac. Podľa tohto receptu sa majú robiť všetky čaje.

Prečistenie čriev a vyliečenie z črevnej chrípky:
     
Nalačno vypijeme ½ – 1 liter minerálnej vody Šaratica na prehnatie. Za 30 minút nás preženie 1 – 2 krát. Potom si uvaríme 15 minút čaj z Repíka lekárskeho / Agrimonia eupatoria L /. Vypijeme 2 – 3 krát 2 dcl čaju, ktorým zastavíme preháňanie.

Rada: Ucho je zmenšená kostra človeka. Viac náušníc v uchu ničí kosti.
         Nos zase predstavuje žalúdok. Pirsing na nose ničí žalúdok.

 

Kontakt:
     Liečiteľ pán Anton Hornáček lieči aj osobným magnetizmom. Žiadne poškodenie nenastane. Liečil pani Editu Kotlebovú z Hôrky nad Váhom. Táto žena bola 8 rokov ochrnutá po mozgovej príhode a mala urobený vývod z močového mechúra. Liečenie osobným magnetizmom pána Antona Hornáčka trvalo 1,5 hodiny. Po tejto dobe začala hýbať rukami a nohami. Za 1,5 roka už chodí o barlách a o ďalšie 3 mesiace už chodí na svojich nohách. Celé telo má plne funkčné a bez vývodu po jednej jedinej liečbe u pána Antona Hornáčka.

       Má podané patenty. Testy s jablkom dokázali, že liečiteľ pán Anton Hornáček má najsilnejší osobný magnetizmus v Európe. Je to dokázané vedecky. Vidí to, čo iný nevidí a cíti to, čo iný necíti. Trojročné výsledky jeho liečenia sú unikátne v celosvetovom meradle. Jeho schopnosti si overili uzdravení z mnohých štátov Európy aj USA. Výsledky liečby uznal aj renomovaný profesor Lekárskej fakulty v Martine /Slovensko/. Za objav použitia lopúcha chce dosiahnuť udelenie Nobelovej ceny.

     Výsledky liečby Antona Hornáčka sa dajú preukázať aj laboratórnym vyšetrením zo 07.04. 2004:
Dg.: C915 Leukémia

Vyšetrenia v sére a plazme:

Vyšetrenie

Povolené hodnoty v mmol/l Hodnoty pred liečbou v mmol/l Hodnoty po 2 mesačnej liečbe v mmol/l
Glukóza 3,9 - 6,4 3,73 4,06
Urea 2,78 - 7,62 5,18 3,62
S-Kreatinin 55 - 97 44,19 46,14
Bilirubin celkový 5 - 20 17,33 8,32
AST 0,1 - 0,5 3,41 1,19
ALT 0,1 - 0,6 9,34 2,72
GMT 0,1 - 0,5 16,53 5,93
ALP 0,54 - 1,7 5,92 4,72
Ióny Na-S 135 - 145 139,50 136,79
Ióny K-S 3,5 - 5,5 3,62 3,67
Ióny Cl-S 101 - 110 103,83 102,16
Erytrocity   1 - 2 3 - 5
Leukocity   8 - 10 3 - 5
Hlienové vlákna   ploché -


Výsledky:
    V Slovenskej republike môžu byť maximálne 4 liečitelia percentuálne na počet obyvateľov. Liečiť energiou sa nedá naučiť, to musí mať človek vrodené. Ja som robil testy s jablkom a kontrolné testy. Som jediný človek v Európe, čo ich spravil:
 • 70-ročná dôchodkyňa zo Starej Turej - za mladi mala výtoky, bolesť podbruška, po prechode bolesť podbruška ešte väčšia. Chcela sa obesiť, otráviť liekmi, v takýchto bolestiach žila celý život od svojich 20-ich rokov. Za 15 minút vyliečená.
 • 44-ročná pani zo Starej Turej - po autonehode sa liečila 6 mesiacov, bola operovaná, nepostavila sa bez pomoci rúk. Po jednej hodine, čo som ju liečil, je zdravá.
 • 7-ročný chlapec, Nové Mesto nad Váhom - detská obrna. Nechodí, iba sa plazí. Po prvej liečbe chlapec stojí na nohách, keď leží na chrbte, zdvihne nohy o 90 ° , voľne bicykluje, ale nechodí. Kázal som dať lopúchy, ale ma neposlúchli. Druhýkrát som ho robiť odmietol. Keby prikladali lopúchy, podľa mňa by chlapec do troch mesiacov chodil. Takto bude chodiť až po roku. Keď som nezobral peniaze, rodičia sa ľahkovážne stavajú k liečbe.
 • 21-ročná žena z Bratislavy - nevie o svete, ani ako sa volá, nosí plienky, musia ju kŕmiť, liečená profesorom 6 mesiacov, jeden a pol roka vo Švajčiarsku. Na žiadosť starej mamy začali ku mne dochádzať na liečbu, hoci nevlastná matka s týmto liečením nesúhlasila, pretože museli ku mne dochádzať z Bratislavy. Po druhom liečení dievča začalo chodiť, ale keďže ich dochádzanie obťažovalo, prestal som ju liečiť.
 • Dôchodkyňa z Trnavy - diagnóza narušená psychika. Liečená aj na psychiatrii v Pezinku po úmrtí manžela 15 rokov. Jej dvaja synovia ju ku mne doniesli popod pazuchy. Po prvom liečení ide pani odo mňa poklusom. Moja diagnóza - mozgová príhoda.
 • Dôchodkyňa z Galanty, predtým bývala v Bratislave - z cesty ku mne je 30 metrov. Túto trasu s pomocou manžela a priateľky išli viac, ako 10 minút. Keď sa pani posadila, hovorím jej diagnózu - mozgová príhoda a zápaly v celom tele. Jej odpoveď: "Pán Hornáček, ešte ani poriadne nesedím a už trepete hlúposti. Viete, kto som ja? Mám vysokopostavenú dcéru lekárku na internom v Bratislave." Titul, či je primárka, alebo docentka mi nechcela povedať. "Takto som chorá 18 rokov, v nemocniciach som preležala 10 rokov a bola som v tých najlepších fakultných nemocniciach v Prahe, Hradci Králové, Brne, Olomouci, Bratislave, Martine, Banskej Bystrici." Bola aj v Kováčovej, kde liečia takéto stavy. Moja odpoveď: " Pani, vystrite ruku, pozerajte na ruku a okamžite sa vám zápästie zavrie. Pozrite sa na strop a do 20 sekúnd sa vám ruka otvorí." Tak sa aj stalo. Znova jej hovorím: "Pozrite sa na tú ruku, tá sa vám zavrie okamžite, pozrite sa von oknom a do 20 sekúnd sa vám ruka otvorí." Moja diagnóza je správna. Pani zdvihla nohu na posteli o tri centimetre. Po prvom liečení zdvihla nohu o 45°. Kázal som dávať lopúchy a bude zdravá.
 • 43-ročný pán z Gabčíkova - ide ku mne a zo štyroch metrov vidím ekzém a psoriázu. Hovorím mu, že je chorý na pečeň. On mi odpovedá, že je 15-násobný darca krvi a naposledy dával krv pred mesiacom. Že liečitelia, kde bol predtým mu jeho chorobu hovorili po latinsky a ja, keďže latinsky neviem, moja diagnóza nie je dôveryhodná. Keď neviem latinsky, nech mu chorobu poviem po maďarsky. Ja sa pýtam: "Koľko ľudí nakazil ekzémom?"
 • 70 - ročná dôchodkyňa z Piešťan - poslaná z nemocnice domov na umretie. Jej zať tam robí lekára. Za deň vypila 10 ml vody, čo jej striekli striekačkou do úst , takto pila 5 dní. Keď jej dávali vodu, kričala od bolesti a dávali jej ju nasilu. U mňa pila vodu, ešte si aj pýtala.
 • 55-ročný pán z Trenčína - 4-krát operovaná chrbtica, o mesiac mal ísť na piatu operáciu. Po mojom liečení operácia zrušená.
 • 4-ročný chlapec z Bratislavy - nehovorí, iba kričí, mysľou vedľa, rukami bije o stoličku. Keď matka prišla na druhé liečenie, hovorí, aké veľké pokroky spravil jej syn - už sa v kľude naje, pozerá rozprávku, hovorí slová a už spája i vety. U mňa prehovoril tri slová.
 • 57 -ročná dôchodkyňa Nové Mesto nad Váhom - neznesiteľné bolesti chrbtice, nespala 20 rokov, iba drieme. 15 rokov pred operáciou a 5 rokov po operácii. Chrbticu jej operovali v Olomouci, avšak bolesti zostali. U mňa bola raz, za tri a pol roka ju chrbtica nezabolela.
 • 11 - ročné dievčatko z Myjavy - pocikáva sa. Do piatich rokov ju liečili v nemocnici na Myjave, od piatich do jedenástich rokov ju lieči docent v Bratislave - bezvýsledne. Keď som sa jej dotkol podbruška, plakala od bolesti, za 20 minút ide odo mňa zdravá.
 • 37 - ročná pani z Myjavy - 9 mesiacov liečená na vnútornosti, bolí ju pravý bok. Osemkrát externe dochádza k psychiatrovi. Hladkal som jej podbruško asi 20 minút a žena je zdravá.
 • 31-ročný automechanik, Zemianske Podhradie - tri roky ho bolí noha, lieči ho obvodný lekár, neurológ, ortopéd - neúspešne. Chcú, aby podstúpil liečbu na psychiatrii. Ak odmietne, zoberú mu PN. Liečil som ho 20 minút a pán je zdravý.
 • 47-ročná pani z Popradu - dostala menzes, ale krv jej z tela neodchádzala. Mesiac liečená obvodným lekárom, tri mesiace vo fakultnej nemocnici, poslali ju na umretie domov. Brucho mala ako v deviatom mesiaci tehotenstva. Po mojej liečbe jej odišla krv z maternice v chumáčoch za dva dni a po troch dňoch ju maternica nebolí.
 • 60-ročná dôchodkyňa, Veľký Krtíš - diagnóza astma. Každý rok kúpeľná liečba počas 21 rokov. Napravil som jej chrbticu a pani je po mojom liečení zdravá.
 • 44-ročný lekár, Stará Turá - od detstva chronický zápal nosných dutín. Za tri mesiace zdravý.
 • 38-ročná pani z Ostravy - nepohne ani milimeter s rukou. Išla na poradu Eurotelu do Bratislavy, odtiaľ ju poslali ku mne. V ruke má bolesti, akoby jej ju rezali cirkulárom. Za 16 minút vyliečená. Takéto prípady som mal za týždeň tri a úspešne vyliečené.
 • 39-ročná pani z Myjavy - migréna od detstva, niekoľkokrát za deň presiahne maximum. Liečil som ju hodinu, na prvýkrát zrušených 90 % migrény. Odvtedy migréna iba pri menzese dva dni- 10%.
 • 49 ročná pani, Žiar nad Hronom - silná migréna 33 rokov. Za hodinu je pani zdravá na 100 %, migréna nie je
 • 50 ročná pani zo Žiliny - silná migréna 4 roky. Za hodinu je pani zdravá, migréna nie je.
Keď sme vyliečení po srdcovej a mozgovej príhode, prikladáme lopúch dokiaľ nie je zelený a potom ho prikladáme 10 dní, aby sme odstránili i tie najmenšie zrazeniny krvi a sme 100 % zdraví a môžeme ísť do práce
 • 54 ročný pán z Trnavy v marci 2004 mu vyoperovali ľadvinu. Do jari 2005 predpokladajú odobrať i druhú ľadvinu, bude iba na dialýze. Zrazená krv mu upchala ľadvinu a prišiel o ňu. Stačilo dať lopúch 1-3 týždne a ľadvinu mohol mať.S-kreatin povolená hodnota mmol/l 55-115, ale má až 160. Toto mu vyliečim S Kreatin (močovinu), ale potrebujem lopúch, aby tento pacient vydržal do jari.

V roku 1981 som našiel peniaze a doklady. Zaniesol som ich na políciu v Starej Turej . Peniaze a doklady patrili Milanovcom. Od pána ing. Ladislava Milana som dostal knihu s venovaním. Jeho dcéra Ľudmila Milanová bola reprezentantka v zjazdovom lyžovaní. Novinári by mali písať o liečiteľoch fakty, nie podvody a musí vypovedať chorý človek, kde zlyhala medicína. Musí tam byť uvedené chorého meno, vek, bydlisko, fotografia a poprípade titul, aby si okolie mohlo skontrolovať, či sa píše pravda, alebo sa na chorých a nešťastných ľuďoch živia hyeny. Kde nám neukážu chorobu najmodernejšie prístroje ani testy, ja som to vyliečil. Napr. testy nám ukážu 50% ženských chorôb (výtoky), ale druhých 50% nám neukážu nič, hoci ide o závažné ženské choroby. Som schopný odhaliť problémy aj tam, kde testy nič nevykazujú. Ľudia celého sveta - vyskúšajte si lopúchy - tie vám určia chorobu, aj vás vyliečia. V iných zemepisných šírkach, kde lopúchy nerastú, odskúšajte iný list, ktorý vám pomôže odstrániť chorobu a nesmie mať vedľajšie škodlivé účinky.


Prosíme všetkých záujemcov, aby sa dopredu telefonicky objednali.
Anton Hornáček - THERAPEUT
ulica Kozmonautov 772/55
916 01 Stará Turá
Slovensko
Tel.: 0904 447 826
Tel. zo zahraničia: +421 904 447 826
e-mail: liecitel@post.sk

mapa:  Stará Turá

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

johnanz - JDxLXGWqyKeLyzT

psEMSs https://pills2sale.com/#

Dr Adams - UBTH11@GMAIL.COM

Zvážte predaj obličiek ako možnosť. Ak chcete predať svoje
Obličky dnes. Správa nám okamžite. Oblička sa zakúpi na maximálnu sumu 850 000,00 dolárov. 50 000,00 dolárov - 300 000 dolárov amerických dolárov. Národná nadácia v súčasnosti nakupuje zdravé obličky. Volám sa doktor Gregory L. Kuhs, som nefrolog v nemocnici s obličkami. Naša nemocnica sa špecializuje na chirurgiu obličiek a tiež sa zaoberáme nákupom a
Transplantáciu obličiek so žijúcim zodpovedajúcim darcom. my
Sa nachádzajú v Indii, Číne, Kanade, Veľkej Británii, Turecku, Nigérii, USA,
Malajzia, Zambia atď Ak máte záujem o predaj alebo nákup
Obličky neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: ubth11@gmail.com

Čaká na vaše odpovede ....

S Pozdravom....

james - jameshenryhome@gmail.com

Doc james
Dobrý deň, volám sa Dr. James Henryho z University of Benin Teaching
Nemocnica, som špecialista na chirurgiu orgánov a my sa zaoberáme
Nákup orgánov od ľudí, ktorí chcú predať, a nachádzame sa
Nigérii, USA av Malajzii, ale naša centrála je v Nigérii. Ak
Máte záujem o predaj obličiek alebo predaj akúkoľvek vašu časť
Telový orgán Kontaktujte nás pre viac informácií. Kontaktujte nás cez
E-mail: jameshenryhome@gmail.com
Dúfam, že počujem od vás.
S pozdravom,
Dr. James
C.E.O
UNIVERZITA BENINU NEMOCNICA PRE UČITEĽSTVO.

Maria Sediva - Osobna skusenost

Navstivila som tohto pana, ale po jeho uvodnom dialogu, ktorý bol o jeho uspechoch a peniazoch a peniazoch a este raz o peniazoch......som ho prerusila a povedala, ze on ma liecit nebude. Odchadzala som zhnusená fyzicky aj psychicky.

veštba - Re: Osobna skusenost

k Luchy liečba
Nepoznáme pána tohto mena a u nás ste nebola.Ak máte záujem o serióznu liečbu ozvite sa na č.003696822607 v pondelok doobeda sú liečby zadarmo. Môžete si nás vyskúšať pá MA

 Mail list


Archív

Kalendár
<< máj / 2023 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 215710
Mesiac: 1424
Deň: 33