Choď na obsah Choď na menu
 


Liečenie s KArunou - KI

 

Liečenie  Karunou /Reiki karuna / pracuje z kauzálnym telom človeka- telom príčin.Liečba ochorení. a uzdravení karmi.

Človek  si vytvára svoju karmu sám. Energie myšlienkových foriem sa zhmotňujú a Absolutno ich prijíma .

Terapia trvá 60-80 minút.

Liečba pôsobí skrze čakier a biopoľa človeka. Karuna je zameraná na efektívnu liečbu  chorých , na celkove zlepšenie  kvality  a údelu života živých aj zomrelých pomocou symbolov. 

 

Teória o Karuna-Ki

Systém Karuna-Ki vyvinul v deväťdesiatých rokoch minulého storočia William Rand, čo je relatívne nedávno. Symboly používané v Karune-Ki sa zobrazili v priebehu jeho meditácií, ktoré ho potom tiež viedli pri vývoji systému nazývaného Karuna- Reiki a Karuna-Ki. Harmonizujúce procesy boli vyvinuté a prispôsobené praktickému použitiu po konzultáciach s ostatnými liečiteľmi. Energie používané v Karuna – Reiki/Ki v spolupráci s jednotlivými symbolmi, je možné považovať za nadstavbu štyroch základných Usuiho symbolov. Z hľadiska poznatkov je možné považovať energiu za silnejšiu už len preto, že má zaobaľujúci efekt, liečí chorého a súčastne lieči aj liečiteľa.

Slovo Karuna sa prekladá vo význame „súcitný skutok “. Otvára nás, aby sme užšie spolupracovali so všetkými svetelnými bytosťami, buď vo fyzickej alebo duchovnej sfére. Karuna je holistická (celostná), tj. lieči telo, dušu a myseľ. Používa rozšírený, tzv. „transpersonálny systém čakier “, definujúcí viac energoinformačných centier, než klasických sedem, zahrňuje spojenie človeka s planétou zem a hviezdnym systémom. Karuna zahrnuje 9 specializovaných symbolov, ktoré sa používajú k intenzívnej liečiteľskej práci v troch stupňoch.

A pokračovanie Karuna Karma

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 Mail list


Archív

Kalendár
<< jún / 2023 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 215710
Mesiac: 1426
Deň: 33