Choď na obsah Choď na menu
 


Akaša

 

 

Liečba , ktorá  využíva  čítaním z akašických záznamov. Terapia je časovo neobmedzená. Terapeut  počas meditácii a modlitby  sa  napojí na  Kroniku Akaše

 

 V kronike sú zapísané aj všetky naše minulé a budúce životy, všetky udalosti, ktoré sa odohrajú na našej planéte a vo vesmíre. Každý človek má možnosť tam nahliadnuť a zistiť si budúcnosť, ktorá ho čaká. Tak ako niektorí prorokovia predpovedali udalosti, no niektoré sa nestali je iba výsledkom toho, že budúcnosť sa vždy dá zmeniť a to aj tá vaša. Tieto veci, ktoré budete ďalej čítať sa vám môžu zdať zvláštne pretože sa máte dostať do klinickej smrti, inak nie je šanca vstúpiť do tej roviny. Ak chceme nahliadnuť do akašických záznamov, je potrebné sa dôkladne uvoľniť, ľahnúť si na posteľ s vystretými nohami alebo jednoducho si sadnúť do meditačnej pozície, v ktorej sa medituje a zatvoríte oči. 

Akašická rovina sa nachádza v 4. dimenzii, my na našej Zemi sa zatiaľ nachádzame v 3. dimenzii. Akašická rovina nám ponúka akašické záznamy, ktoré obsahujú všetky udalosti, ktoré sa stali vo vesmíre. Tieto záznamy boli napísané, aby obsahovali všetky ľudské skúsenosti a históriu vesmíru. Ak by ste sa tam chceli vybrať, môžete sa pozrieť do všetkých záznamov, ktoré sa v nej nachádzajú. Každý dej na Zemi sa udalosť zapisuje súčasne do všetkých troch úrovni naraz a to do éterickej, astrálnej a mentálnej, s tým že vždy ma nejaká úroveň väčší stupeň zaznamenania udalosti. Zároveň sa všetky deje zaznamenávajú do príslušných tiel (éterické, astrálne, mentálne) ľudí ktorí sa zúčastňujú na danej udalosti. V kronike sú zapísané aj všetky naše minulé a budúce životy, všetky udalosti, ktoré sa odohrajú na našej planéte a vo vesmíre. Každý človek má možnosť tam nahliadnuť a zistiť si budúcnosť, ktorá ho čaká. Tak ako niektorí prorokovia predpovedali udalosti, no niektoré sa nestali je iba výsledkom toho, že budúcnosť sa vždy dá zmeniť a to aj tá vaša. Tieto veci, ktoré budete ďalej čítať sa vám môžu zdať zvláštne pretože sa máte dostať do klinickej smrti, inak nie je šanca vstúpiť do tej roviny. Ak chceme nahliadnuť do akašických záznamov, je potrebné sa dôkladne uvoľniť, ľahnúť si na posteľ s vystretými nohami alebo jednoducho si sadnúť do meditačnej pozície, v ktorej sa medituje a zatvoríte oči. Sústredíte sa na vašu šedú kôru mozgovú, predstavujte si ju ako šedý obal okolo vašej hlavy, ktorý chráni váš mozog a príslušné orgány. Keď sa budete na to sústrediť, pocítite tlak v hlave, to znamená, že sa vám zatiaľ darí skvelo. Mal by to cítiť úplne každý, tak žiadne obavy. Hovoríte si, že vaša myseľ alebo telo prechádza do Akašickej roviny, že prechádzate do štvrtej dimenzie, kde sa táto knižnica nachádza. Je potrebné sa sústrediť sa aj počas tohoto na šedú kôru mozgovú, no zas to nemusíte preháňať. Potom si v mysli predstavujete nejakú osobu alebo zviera, ktorá sa dostáva do klinickej smrti. Ja som si to predstavoval tak, že nejaká osoba bola pripojená na prístroj v nemocnici a zrazu to začalo pípať, akože zomrel. Tieto predstavy sú preto, lebo vaše telo a myseľ sa postupne nalaďujú na simulovanú klinickú smrť. Ja som to skúšal a stále tu som, takže sa vážne nemáte čoho báť. Tak si myslím, že už ste poriadne naladení, tak teraz myslite na to, čo by ste chceli vidieť. Môžete si pomyslieť na seba, svet, vojny, vašu budúcnosť, vaše minulé životy. Nachádzajú sa tu zápisy z minulosti, prítomnosti a budúcnosti, tak si stačí len vybrať, čo chcete vidieť.

Zdroj: matrix-2001.cz a www.meditacia.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 Mail list


Archív

Kalendár
<< marec / 2023 >>

Štatistiky

Online: 3
Celkom: 212341
Mesiac: 1728
Deň: 55